HOLISTICKÉ OŠETŘENÍ Dr.HAUSCHKA VE DVOU VARIANTÁCH

Celé kosmetické ošetření je provázeno různými vůněmi z jednotlivých použitých přípravků, které mají svoji vlastní vybranou vůni díky obsahu bylin a éterických olejů v nich obsažených.  Díky těmto vůním a celkové aromaterapii, působení přípravků při ošetření a vybraným masážním tahům a lymfatické stimulaci dochází k harmonizování celého člověka a je tak zaměřeno na zdraví a dobrý psychický pocit klienta.

  • Na začátku ošetření se zahájí uvolnění koupelí rukou v teplé Levandulové nebo Jehličnanové lázni  a jemnou uvolňující masáží krku a šíje s olejem s Arnikou a Břízou anebo Levandulovým olejem s Rašelinou, dle přání klientky.
  • Uložení klientky na lůžko do tepla a pohodlí a postupuje se omýváním, zahříváním, aktivující a stimulující čistící masáží, která má 3 části ( odlíčení s Čistícím mlékem, čistící masáž s Čistícím Balzámem, Čistící maska) a přikládáním teplých kompresí v bylinné lázni dle typu pleti (Levandule, Růže, Šalvěj, Jehličnan). V tomto kroku se upravuje i kontura a tvar obočí a popř. při nečisté pleti s ucpanými póry se provádí „mačkání“.

  • Jemná uvolňující masáž prstů, hřbetu a dlaní rukou při působení Čistící masky.
  • Lymfatická stimulace za pomocí kosmetických štětečků a přikládání dlaní a rukou od hlavy přes obličej, krk, dekolt, ramena „nasucho“ .
  • Následuje výživná, hydratační, zklidňující a regenerační maska dle typu a potřeby pleti a ponechání klientky v teple a klidu na lůžku cca 10 – 15 minut.
  • OBLIČEJOVÁ PROFESIONÁLNÍ GUA SHA MASÁŽ DLE TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA. Celý popis a účinky obličejové Gua Sha masáže ZDE. NUTNÉ PŘEČÍST KONTRAINDIKACE ! NENÍ VHODNÁ PRO URČITÉ OSOBY = VIZ KONTRAINDIKACE.

  • Aktivující, povzbuzující, posilující, stimulující,  zklidňující, vyhlazující a oživující kosmetická masáž obličeje a krku a lymfatická mikromasáž očního okolí s Růžovým olejem.
  • Zpevňující, stimulující, vyhlazující a aktivující kosmetická masáž dekoltu, ramen a krku s Trnkovým olejem.
  • Ukončení ošetření s Citrónovou lázní a kompresí pro povzbuzení, podporu energie, proudění lymfy, podporu koncentrace a posílení síly myšlenek a celkovému probuzení a bdělosti klienta. Závěrečná péče o pleť, krk, dekolt a oční okolí.

Délka ošetření :  180 minut

Cena: 3100 Kč (dále dle aktuálního ceníku na mých web stránkách)


VARIANTA Č. 2

K předchozímu ošetření je pro aktivaci toku lymfy přidána lymfatická masáž dolních končetin s Citrónovým olejem, který pokožku vyhlazuje, posiluje ochablé vazivo, aktivuje tok lymfy a osvěžuje a povzbuzuje.

V chladnějším období je možné zvolit dle přání klientky olej s Arnikou a Břízou pro posílení vaziva, prohřátí, prokrvení a odvodu nečistot z podkožní tkáně.

Lymfatická masáž dolních končetin je posledním krokem v tomto skoro čtyřhodinovém ošetření s přípravky Dr.Hauschka.

Je určeno pro všechny věkové kategorie v jakémkoli ročním období. Významem celé holistické péče je nastolení či navrácení rovnováhy pokožky, těla a mysli krůček po krůčku.

Biologická kvalita přípravků Dr.Hauschka a pro svoje terapeutické účinky byla v roce 1967 při uvedení na trh označena jako „léčebná kosmetika“.

Délka celého holistického ošetření je 220 minut.

Cena ošetření: 3800 Kč (dále dle aktuálního ceníku na mých web stránkách)

Advertisement

3 komentáře: „HOLISTICKÉ OŠETŘENÍ Dr.HAUSCHKA VE DVOU VARIANTÁCH

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s