INTENZIVNÍ PLEŤOVÉ KÚRY Dr.Hauschka

Všechny tyto pleťové kůry od Dr.Hauschka působí na pleť intenzivně. Vrací pleti rovnováhu, pomáhají se přizpůsobit prostředí, teplotním změnám, ročním podmínkám, ale i duševní námaze a stresu.
Nejvíc „univerzální“ je PLEŤOVÁ KŮRA v ampulkách. Je vhodná pro všechny typy pleti. Suché navrací hydrataci, u mastné redukuje produkci mazu, podrážděnou zklidňuje. Reguluje pigmentové skvrny způsobené melaninem, podporuje funkci kolagenu, posiluje tonus a tvar (kontury). Je vhodná i pro ty, kteří přechází z jiné kosmetiky a je zde potřeba pleť „naladit“ a vyrovnat. Obsahuje: Růži, Ibišek, Kalanchoe, Aloe, Úročník, Slunečnici, Lilii, Vilín, Med, Mateří kašičku, Stříbro a Sůl.


Pokud máte pleť velmi citlivou, s Rosacea, kuperózou (červené žilky), ekzémem, dermatitídou nebo trpíte na červenání pleti, chladovou alergií apod., doporučuji kůru SENSITIV v ampulkách. Kůra Sensitiv pleť zpevňuje, podporuje pleť, aby si vytvořila svoji pevnější ochrannou bariéru a dodává jí vitalitu a a omlazuje ji. Odstraňuje nepříjemné pálení, svědění a přecitlivělost. Obsahuje: Heřmánek, Růži, Pelyněk, Rozrazil, Vilín, Dubovou kůru, Perlový prášek a polodrahokam Malachit. Perlový prášek dle TČM zmírňuje proces stárnutí, prodlužuje život, má protizánětlivé a antialergické účinky, podporuje funkci ženských hormonů,zvláčňuje kůži a vyrovnává PH pleti. Malachit je hodně spjat s přírodou, růstem, přírodními cykly, má vliv na astrální a fyzické tělo svojí ochrannou funkcí.


Jak kůru v ampulkách používat?
RÁNO a VEČER na čistou, očištěnou pleť, omytou vlažnou vodou a osušenou ručníkem nanést 1 ampulku (na obličej) a jemně vklepat prsty do pleti. Večer už nic dalšího na pleť nepoužívat !! Popř. jen ty, které máte Regenerační sérum, tak použít sérum.  Ráno po kůře nanést denní krém. Při prvních dnech používání se mohou objevit projevy suchosti, stahování, lehké šupinatění, mírné zhoršení pleti … Po cca 5 – 7 dnech se vše upraví a pleť začne pracovat, jak má. Nepoužívá se Tonik, popř. jen během dne k doplnění hydratace nebo osvěžení.
Kůra se používá po dobu 28 dní a nocí. V balení je 50 ampulí. Buď je vhodné si dokoupit k balení ještě mini balení 10 ampulí anebo si rozdělit kůru, jak to dělám občas já: prvních cca 22 dní používám kůru ráno a večer a poslední dny pak používám kůru jen na noc. Ráno pak místo kúry začínám používat Tonik.


Dále jsou INTENZIVNÍ PLEŤOVÉ  kůry číslo 01 – 05 ve spreji / 40 ml (viz foto)

Jaký je rozdíl mezi těmito kůrami oproti těch v ampulkách?

Tyto kůry jsou vhodné pro konkrétní typ pleti, pro individuální řešení problému pleti apod. Regenerační kůry č. 04 a 05 jsou vhodné a řazené k REGENERAČNÍ péči. Jsou vhodné pro ženy 45+ v kombinaci s Regeneračními přípravky (krém, sérum). Kůra č. 05 je přímo pro pleť v klimakteriu. Vyrovnává i hormonální změnu na kůži.


Kůra č. 01 je vhodná pro pleť do 25 let. Vhodná pro velmi aknózní, mastnou a trudovitou pleť.Je určena pro dospívající pleť. Ty z vás, které trápí tzv. akné po 30-cítce, tato kůra není vhodná.Působí protizánětlivě, zklidňuje. Obsahuje mimo jiné Lichořeřišnici a Stříbro.


Kůra č. 02 je vhodná pro pleť +25 se zánětlivými projevy, mastnou a nečistou pleť. Zklidňuje pleť a vyrovnává PH pleti a dává do rovnováhy její funkce. Obsahuje: Vilín, Čekanku, Šalvěj a polodrahokam Olivín neboli smaragd křižáků – pro své vyšší vibrace a frekvenci čistí auru, astrální tělo, ducha, ale i fyzické tělo zbavuje jedovatých látek.


Kůra č. 03  je určena pro velmi citlivou pleť, která trpí červenáním a pocity štípání a pnutí. Je vhodná i pro pleť s Rosacea. Když jsem Růžovku měla, tuto kůru jsem používala asi 4x do roka.Je vhodná i pro pleť s chladovou alergií. Pleť posiluje, mírní červenání, stabilizuje a váže v kůži vlhkost.Obsahuje: Vilín, Úročník, Růži, Solanku, Kosmatec, Ibišek, Kopřivu a polodrahokam Turmalín – chrání a posiluje imunitu, chrání před nemocemi, posiluje tělo i ducha.


Tyto kůry se používají stejně, jako kůra v amulkách. Jen já jsem taková „aktivnější“ a mívám problém s nimi vyjít 28 dní a nocí 🙂 . Když vidím, že mi kůra dochází, používám ji ke konci kůry jen na noc. Ráno zařazuji Tonikum.


Můj tip: Začněte používat kůru s Novoluním. S Novem tělo více přijímá, zadržuje, je vhodná doba pro doplnění, výživu, příjem a posílení organismu a ducha. Kůru nepřerušujte, jinak nedojde k účinkům, které ji přináleží. 

Všechny kúry (všechny přípravky) Dr.Hauschka jsou vyrobeny na základě principů jin a jang a biologických rytmů.

1 komentář: „INTENZIVNÍ PLEŤOVÉ KÚRY Dr.Hauschka

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s