Terapeutický zážitek „INLIGHT PRETTY“

Nejedná se o klasické kosmetické ošetření, jak jste zvyklé. Terapie Inlight je celostní péče o Vaši pleť, harmonizaci celého těla a načerpání energie.

Je to TERAPIE, při které se bylinné balzámy a oleje aplikují a vtírají do pokožky speciálními masážními technikami a lymfatickou masáží, dochází zde k obnově a regeneraci buněk, odvodu toxinů, liftingu. Dále se při této terapii stimulují akupresurní body a celkově se pracuje s energií za pomocí působení bylinných balzámů, vůní a polodrahokamů.

Po této terapii odcházíte s hladkou, oživenou a zregenerovanou pletí, kde byl během terapie (ošetření) nastartován přirozený metabolismus pleti a kožních buněk. Pleť je dokonale čistá, rozzářená, projasněná, vyhlazená. Toto ošetření – terapie působí jako lifting (zjemňuje a vyhlazuje vrásky a linie), vyhladí a vypne Vaši pleť. V mých očích a srdci jde o zážitek, který Vás povznese k výšinám, povzbudí ženskost a Vaše vnímání i na astrální úrovni.

Všechny bylinné balzámy a oleje Inlight obsahují Levanduli, která kromě svých protizánětlivých a zklidňujících účinků funguje jako „cytofylaktikum“ ( podporuje vznik nových buněk), má léčivé a antiseptické účinky.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a věk 25+. Pokud trpíte nějakým kožním problémem (Rosacea, ekzémy…) je vhodná nejdříve konzultace!

Co Vás příjemného u mě na této terapii čeká?

 • po přivítání se zabalíte do osušky a usednete na židli. Začíná se teplou koupelí rukou v bylinné lázni s polodrahokami a minerály v míse z bambusu. Přes ramena Vám položím teplý ručník a začnu s pozvolným uvolňováním krku a šíje. Jde také o nastavení Vaší mysli (MINDFULNESS = TADY A TEĎ), abyste začaly vnímat moje ruce, vůni bylin z balzámů a přítomného okamžiku.
 • uložím Vás na lehátko a poté začíná fáze uvolňovací. Jde o jemnou uvolňovací techniku, kdy se postupně uvolňuje hlava, zátylek, přechází se pak na jemnou masáž uší a masáž vlasové pokožky a vlasů s Vlasovým elixírem.

 • přechází se pak na odlíčení pleti od make-upu a nečistot, úprava obočí a přípravu pleti na další fázi.
 • nastává fáze detoxikační = čistící. Po nahřátí pleti kompresemi s květovou lázní, která je připravena z bylin květů Levandule, Růže, Měsíčku, Chrpy, Heřmánku a Ibišku se na pleť nanese Čistící balzám a jemnou masážní technikou se vtírá a vpravuje do pleti obličeje, krku, dekoltu a ramen. Odstraní se pak teplými kompresemi s květovou lázní a na řadu přichází nanesení čistící masky: Super Food Mask, která se vtírá do pleti krouživými pohyby pro jemný peeling a při této masce se provádí masáž lymfatická. Podle typu pleti se může nechat působit ještě v klidu pár minut.

 • po omytí pleti teplými kompresemi a nanesení Tonika vatovým tamponem se provádí relaxační a regenerační masáž ramen, dekoltu (hrudníku), krku a obličeje s Výživným balzámem. Přebytečné množství se odstraní teplou kompresí a nanese se Čokoládová maska.
 • během působení Čokoládové masky se provádí relaxační masáž celých rukou Tělovým balzámem. Podle typu pleti se může nechat působit ještě dalších pár minut.

 • závěrečná fáze: omytí pleti, nanesení Tonika vatovým tamponem, závěrečná péče s Hydratačním balzámem nebo Olejem s Vanilkou.
 • stimulace akupresurních bodů na obličeji a hrudníku pro rozproudění energie.
 • protažení klientky a „probuzení“. Konec.🙏❤

POUŽITÉ PŘÍPRAVKY PŘI TERAPII INLIGHT: 💎💚☯️

 1. S.O.S. terapeutický balzám ( Trauma nebo Recovery )
 2. Vlasový Elixír
 3. Květová „napářka“
 4. Odličovací olej
 5. Čistící balzám
 6. Super Food Mask
 7. Tonik
 8. Výživný balzám
 9. Čokoládová maska
 10. Tělový balzám
 11. Hydratační balzám nebo Olej s Vanilkou

(Na toto ošetření se používá cca 3 – 5ml od každého přípravku. Spotřeba je větší, než v domácí péči, protože se zde přípravky Inlight aplikují na obličej, krk, dekolt a ramena).

DÉLKA OŠETŘENÍ = 120 MINUT.

Zaváděcí cena: 1 950 Kč (aktuální ceník po 1.9.2020 na www.kosmetikalaeva.cz ).

Prosím Vás, abyste si před terapií umyly ruce, odskočily si na wc, odložily si veškeré šperky, náušnice, hodinky, vypnuly vibraci a zvuky telefonu a omezily povídání na minimum. Děkuji.🙏💚

Těším se na Vás!

S láskou Vaše La Eva ❤

3 komentáře: „Terapeutický zážitek „INLIGHT PRETTY“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s