Články o ROSACEA : obsah

20200308_171924
 
 
13.6.16
 
 
 
Jsou tomu, na den přesně (2/2020), 4 roky, co jsem se začala léčit tzv. na vlastní triko s Rosaceou a jak vidíte na fotkách, jsem zdravá a s pletí čistou už skoro 3 roky.
Tento článek je pro Vás spíše takovým obsahem, abyste se lépe orientovali v článcích, které jsem v průběhu 4 let sepsala, tak, jak šel se mnou čas a s Růžovkou.
 
Zklamu Vás, NEEXISTUJE lék, návod pro VŠECHNY, jediná věc, výjimečná kosmetika, dieta, stejná strava… která je pro všechny, které trpí autoimunním onemocněním Rosacea.
Jak se dočtete v článcích, je třeba přistupovat ke každému individuálně, osobně, „prozkoumat“ Váš životní styl, staré křivdy X let zpět, co tomu předcházelo… nemoci, nevhodná strava, velká zátěž, stres, trauma atd. Patří k tomu u některých vyčerpání z četných porodů, kojení v průběhu několika let , nedostatek spánku, odpočinku, nedostatečná – nevyvážená strava atd. To vše probírám při konzultacích – viz článek ze srpna 2019: Konzultace při kožních problémech
 
Stále dávám dohromady poznatky, příčiny, proč….. i tak bych Vám ráda tímto pomohla, přiblížila průběh a to, že se s Rosaceou dá ruku v ruce žít a převzít nad ní vládu a zvítězit, uzdravit se. JDE TO!
Trvá to několik měsíců, až let, ale jde to. Na první místo kladu psychiku a neřekla bych, že na druhé místo, ono to je vlastně také první místo, strava. Pro Váš organismus, Vaše tělo, životní styl, pro Vaši osobitost je to vždy velmi individuální. Psychika, strava a k tomu byliny tradiční čínské medicíny, které se předepisují na míru, nad Rosaceou zvítězily.
 
Rosacea je VNITŘNÍ ONEMOCNĚNÍ ORGANISMU a je třeba ji řešit hlavně vnitřně. Věřte mi, že žádné krémy, žádná zázračná kosmetika, laser, léky Vám od ní nepomůžou. Správně zvolené kosmetické přípravky jsou důležité, aby Vám pleť nedráždily, udržovaly ji klidnou, hydratovanou, opečovávanou. Vyhněte se chemické kosmetice! Určitě zvolte přírodní, nejlépe čistou BIO nebo organic. Nezapomínejte na to, že kůže je naším největším orgánem a přes kůži jde do těla velmi mnoho. O kůži je třeba kvalitně pečovat. Vhodné přípravky jsem některé uvedla v článcích, od té doby uteklo hodně vody a mám pro Vás ještě další typy na kvalitní bio a organickou kosmetiku. To vše ale doporučím, až osobně při a po konzultaci. Jak jsem uvedla, každý jsme jiný
a potřebujeme individuální přístup a péči.
20200815_093000
Všechny tyto články vznikly proto, že já sama jsem několik měsíců marně pátrala, abych se co nejvíc dozvěděla o Rosacea a jak ji vyléčit. Nikde jsem nic nenašla, teda vlastně našla, bludy, že se Rosacea nedá vyléčit, že je to kožní onemocnění a výrok mé obvodní lékařky (ke které už dávno nechodím), že se Rosacea nedá vyléčit, že se s tím mám smířit a prý je to chronické, to mě dovedlo na cestu, kterou chci přiblížit Vám VŠEM, kteří touto nemocí trpíte. Dokonce mi jedna MUDr. řekla, že je to infekční (směju se doteď !!!) a že nesmím mezi lidi, tím pádem nesmím vykonávat práci kosmetičky, kosmetologa a lymfomasérky…. Co dodat: směju se a klepu si přitom na čelo.
 
 
20191109_153429
 
 
OBSAH NA MÉ ČLÁNKY O ROSACEA (uveden měsíc a rok, ve kterém máte hledat):
 1. 12/2015 – první článek o mně a Rosacea
 2. 3/2016 – jsou zde 2 články, včetně fotek, jak jsem vypadala. První příspěvek a druhý.
 3. 8/2016 – je vidět zlom po půl roce braní bylin TČM a úpravy stravy
 4. 3/2017 – rok léčby a postupné uzdravení se zde
 5. 5/2017  článek zde 
 6. 6 /2017 článek s aktuální fotkou v roce 2017 a „jen tak povídání“
 7. 8/2017 – fotky rozdílu 2 let od léčby s TČM: zde 
 8. 11/2018článek o kožních problémech a jejich příčinách všeobecně
 9. 5/2019 – rozdíl po 3 letech zde
 10. 8/2019konzultace při kožních problémech. Jak s klientkami řeším Rosaceu a jiné kožní problémy.
 11. pleť s Rosaceou ošetřuji při kosmetickém ošetření takto: Hypoalergenní ošetření
 12. všeobecné doporučení úpravy stravy při kožním problému: zde
 13. Aktuální článek v roce 2021 a asi odpověď na Vaše otázky všeobecně: „La Eva“ a  ROSACEA v roce 2021 
Přeji Vám VŠEM hodně štěstí při uzdravování se. Máte to VY SAMI ve svých rukou!
 
S láskou Vaše La Eva ❤

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s