La Eva a moje cesta s (k) INLIGHT

20200815_092859
Lékař, homeopat, fytoterapeut Dr.Mario Spiezia (zakladatel Inlight Beauty) strávil většinu života také studiem rostlin (bylin) a jak reagují a působí na náš organismus a kůži. Řadu let míchal a zkoušel sestavit přípravky tak, aby plně vyhovovali každému.
Všechny jeho přípravky obsahují speciálně vyvinutou směs olejů tzv. Bio-lipophilic Matrix.
Je to směs olejů, kde záleží především na :
 
  • zdroji olejů ( semena, ořechy, ovoce), zda jsou organické, pěstované biodynamicky
  • proces výroby – jak byly zpracovány a extrahovány, působení tepla, světla, lisování za studena…
  • skladování a kdo se podílí na celém procesu (zaměstnanci kvůli jejich energii atd.)
 
Je to směs jojoby, arganu, makadamie, oliv, slunečnice, meruňkového jádra (oleje), kokosu, šípkové růže, petrklíčů… s dokonalou a vyváženou rovnováhou živin, minerálů a mastných kyselin. Veškeré směsi jsou navrženy tak, aby obnovily rovnováhu pokožky, její vzhled, pružnost, snížení hloubky a počtu vrásek. Všechny přípravky jsou navrženy díky vědě, alchymii a výzkumu tak, aby pokožku uzdravily a dostaly do její přirozené rovnováhy.
 
20200815_092733
 
Všechny přípravky se řadí mezi tzv. „léčivé a léčebné“, jsou navrženy tak, aby působily na kůži homeopaticky a fytoterapeuticky (léčba bylinami využívaná v tradiční čínské a celostní medicíně).
K jejich používání je proto třeba vybrat a zvolit ten vhodný přípravek, aby fungoval na kůži či pleti tak, jak má. Je proto zvolit nejdřív konzultaci, poradenství nebo návštěvu kosmetičky či terapeuta, kteří Vám poradí a zvolí přípravky přímo na Vaši míru.
 
Ve všech přípravcích je zachována rovnováha jin a jang prostřednictvím vyváženého složení bylin (aby byl přípravek v rovnováze).
Všechny přípravky se míchají také za pomocí polodrahokamů, je v nich zachován také princip antroposofie (zakladatel antroposofie je doktor Rudolf Steiner), princip 5 prvků (elementů), přístup k přírodě a celkově přístup holistický.
 
Každý přípravek Inlight má svůj obrázek (znak). Jsou to jména podle Dr.Spieziy , tzv. alchymistické obrazce z homeopatie.
Obaly jsou z temně fialového skla a na papírových obalech a vinětách (etiketách) jsou použity barvy – inkoust ze zeleniny a použity akvarelové malby od místního cornwallského malíře, který zachycuje na svých malbách přírodu .
Některé přípravky prochází několika – týdenní až dvou měsíční přípravou (např. oční sérum, které obsahuje v lahvičce i polodrahokamy pro jeho silnější a energetický účinek).
Všechny jemně voní po bylinkách a obzvlášť přípravek Line Softener Intensive (bio intenzivní balzám na vrásky, linie a pigmentové skvrny) mě vrací do dětství a cítím z něj moji milovanou babičku.
 
20200903_150248
 
Ve VŠECH přípravcích Inlight je obsažena LEVANDULE , v množství pro každý přípravek speciálně vyvážená. Levandule v antroposofii otevírá krční čakru a při vyšším nacítění nás spojuje s astrálním tělem a světem…
Uvolňuje, je vhodná i pro malé děti a těhotné (v malém množství), působí na psychiku – nespavost, stres, deprese, působí dobře i na trávicí soustavu, krevní tlak (pozor, kdo má velmi nízký), ženské problémy, hojí rány, regeneruje kůži, svaly pomocí masáže, používá se do relaxačních koupelí, je také antiparazitní, desinfekční. Je využívána také v kuchyni a je základem v provensálské směsi koření.
Uzdravuje tělo i ducha…
 
IMG_0910min
 
 
PROČ „La Eva“ a INLIGHT ?
 
Určité věci nedokážu vysvětlit – proč…. prostě je cítím. Ti z Vás, kteří mě znají delší čas a moje dlouholeté klientky ví, že přes přípravky Dr. Hauschka a Argital, přes lymfatické masáže a „nemoc“ Rosacea , která mě navštívila v roce 2015 a do roku 2018 jsme byly, nejdřív nepřátelé a později „kamarádky“…  Nasměrovala mě tam, kde je mi dobře, kde cítím sílu, víru, to, že určité věci fungují bez našeho vědomí a aniž bychom si to uvědomovali.
Antroposofie, Rudolf Steiner, tradiční čínská medicína, celostní a patentní medicína….. to vše je spojeno v jedno, v to, co je v přírodě zákonité, dané, má vliv na naše (nejen fyzické) tělo, na nás…
To vše cítím, spojuji a vkládám do toho, co dělám a věřím, že Vám budu moci po úspěšném dokončení seminářů a studií aplikovat na Vás i díky Inlight terapii (Spieziovy ceremonie formou tzv.levandulových klasů, na základě kterých se oceňují vyškolení poradci a terapeuti Inlight).
Na samém konci dodatečně vložená fotka certifikátu ze srpna 2020.
 
V knihách dr.Rudolf Steiner také píše, že každý terapeut, masér, lékař, kosmetolog musí určité věci vnímat, cítit, naladit se na klienta, aby mohl každému jedinečně a individuálně provést masáž, ošetření, péči… Ne vše se dá „jen“ naučit, určité věci je třeba cítit.
 
20200815_092802
Ke konkrétním přípravkům se zde, v článku, vyjadřovat nebudu a zatím nechci.
Všech 20 přípravků zkouším na sobě, své rodině, blízkých a díky odborným školením a seminářům Vám budu moct pak podrobněji doporučit a přiblížit každé z Vás.
Inlight doporučuji určitě do každé domácnosti, ať už jen do Vaší domácí lékárničky, v podobě terapeutických balzámů, které jsou velmi specifické a speciální, ale i jako luxus k Vaší běžně používané bio kosmetice. Nedoporučuji moc kombinovat chemickou s Inlight, mohla by se míjet účinkem, pro který jste si Inlight zvolili.
 
Každý přípravek Vám pak postupně přiblížím a doporučím dle mých zkušeností a poznatků. Krátké info, co a jak používám, zkouším atd. najdete prozatím na mých facebookových stránkách Kosmetika La Eva nebo občas i na Instagramu (bioamalka) ve stories.
Pokud se chcete „nedočkavě“ seznámit s přípravky, doporučuji nejdříve určitě koupit vzorečky a mini balení 5ml, popř.cestovní balení. Všechny přípravky na pleť (balzámy, oleje) je třeba aplikovat POUZE na pleť, na kterou jste bezprostředně před aplikací balzámu či oleje nanesli kvalitní květový hydrolát či bylinné tonikum! Aplikujte také velmi malé množství a vždy lehkou a jemnou masáží vtírejte do kůže, dokud se přípravek plně nevstřebá. Tělové balzámy a oleje aplikujte do mírně vlhké pokožky po sprše či koupeli.
 
Za mě určitě také NELZE SROVNÁVAT Inlight s „běžnou“ jinou biokosmetikou.
Je jiná, jedinečná a je vyrobena bez jakýkoli přídavků jiných látek (voda, glycerín, esenciální oleje, alkohol, emulgátory). Takže pokud se někde setkáte s tím, jak dotyčná osoba srovnává Inlight s jinou biokosmetickou značkou, za mě je to nesmysl a neadekvátní přístup k oběma či více kosmetickým přípravkům! Obzvlášť influenceři a osoby bez adekvátního vzdělání či praxe v dané oblasti. Jde jim a hlavně firmám, které je platí a sponzorují, o to, aby přípravek prodali.Pozor na to!
 
 
Pozn.:
Inlight mi otevřela cestu a naplnila moji cestu k celostní a čínské medicíně směrem, jaký miluji…být stále kosmetolog, kosmetička, lymfolog a ta, pro kterou je oblast organické kosmetiky a bylinných přípravků úzce spojena a spjata formou rituálů a ošetření.
Děkuji za to, že jsem tady a teď!
 
FB_IMG_1610384487125

2 komentáře: „La Eva a moje cesta s (k) INLIGHT

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s