KONZULTACE při kožních problémech

IMG_20200401_113557_890
 
 
Jak konzultace při kožních problémech u mě probíhá?
 
Ve většině případů Vám bez kosmetického ošetření (pokud máte kožní problém na obličeji) anebo lymfatické masáži těla (pokud máte kožní problém na těle) nedokážu správně, úplně a svědomitě poradit !
Při kosmetickém ošetření vidím, jak pleť reaguje, jak se chová ve styku s vodou a kosmetickými přípravky, zda postrádá hydrataci, zda jsou póry hlubší či mělké, v kterých částech obličeje máte problém (jedná se o meridiány a orgány s tím spojené). „Vyzpovídám“ Vás ohledně Vašeho životního stylu, hormonálních pochodů, jaké přípravky užíváte a používáte, jak se o pleť a celé tělo staráte a hlavně, co a kdy jíte, jak se po určitých typech jídel cítíte, zda jste unavení a kdy a jak často, co máte rádi, na čem si potrpíte, jak jste na tom s emocemi atd….prostě celý Váš každodenní režim.
 
Na základě těchto všech informací Vám pak dokážu (nebo nedokážu) pomoci, sestavit Vám určitý plán a doporučit správné potraviny, pokud souvisí s kožním problémem a také výběrem kosmetických přípravků. Pokud potřebujete pleť zklidnit, zmírnit kožní problém, dostat kůži povrchově do rovnováhy atd.
Při problémech s metabolismem tuků, usazováním „odpadních látek“, tzv. celulitidě, otocích, problémech s pokožkou na těle, častém onemocnění (oslabené imunitě) atd. je třeba provést lymfatickou „masáž“ těla, při které Vás taktéž „vyzpovídám“, jako u kosmetického ošetření a zjistím lymfatickou „masáží“, jak Vám funguje a nefunguje lymfatické a krevní řečiště.
Některé typy ekzémů se vyskytují na určitých částech v oblasti meridiánů a s tím souvisí i problém od daného orgánu.
Po dohodě a osobní konzultaci s Vámi opět doporučím vhodné potraviny, úpravu stravy, pitný režim, popř. byliny a bylinné doplňky stravy atd.
 
Celkový čas, který Vám budu věnovat v salonu je cca 2,5 hodiny (90 minut ošetření + 60 minut konzultace). Cena za konzultaci takto přímo u mě v salonu se odvíjí od problému a doporučení (viz info níž).
 
Další čas, který Vám věnuji je sestavení doporučené stravy, doporučením bylin atd. a pak zasláním zprávy a doporučení do emailu. Většinou zasílám i odkazy na biokosmetické přípravky, které jsou pro Vás vhodné a které Vám představím v salonu osobně.
PROTO DOPORUČUJI, VEZMĚTE SI S SEBOU POZNÁMKOVÝ BLOK NEBO DĚLEJTE POZNÁMKY DO TELEFONU.
Proč?
Je to na Vás spousta informací nových a sama moc dobře vím, že se tohle nedá vše zapamatovat 🙂 .
 
Čas určený Vám, věnuji ještě doma u počítače. Pokud je třeba víc řešit Váš zdravotní stav, je nutné vyplnit dotazník, který zašlu emailem a následné sestavení doporučené stravy a „léčby“ pomocí bylin, je tato konzultace zpoplatněna dle aktuálního ceníku na mých stránkách www.kosmetikalaeva.czDo této ceny je i zahrnuta další vzájemná (běžná) komunikace = kontrola, spolupráce a „doladění“ určitých věcí atd.v začátcích „léčby“
 
Kvůli situaci, která nastala a provoz služeb je zakázán jsem (ikdyž nerada) začala s KONZULTACEMI ON-LINE.
Konzultace probíhá tak, že do emailu zašlu obsáhlý dotazník k vyplnění a na základě informací a fotografií, které mi zašlete vypracuji zprávu s doporučením. Někdy i s klientkou telefonuji, abych doladila některé otázky z dotazníku a také slyšela tón hlasu atd. 🙂
 
Je na Vás, zda chcete dosáhnout trvalých a pozitivních výsledků a změn ve Vašem životě. Pokud Vy sami nezměníte životní návyky, které Vám onemocnění způsobují, nepřizpůsobíte dle doporučení a rad Váš osobní život a rytmus života, bohužel se pozitivních výsledků nedočkáte.
Možná jste očekávali něco jiné, ale bez Vás samotných to nejde. Odpovědnost za svůj život a své zdraví máte Vy sami ve svých rukou.
Jsem pouhým „prostředníkem“ mezi Vámi a Vaší nemocí. Pomáhám Vám nalézt cestu, najít příčinu a “ lék“. Většinou od Vás vyžaduji také pravidelnost, píli, vůli a čas, který je třeba „nemoci“ věnovat, ale po mnohých zkušenostech a letech s klienty, pro některé z Vás jsou tyto věci velkou překážkou a pro některé z Vás bohužel k nepřekročení… 😦
 
Dále od Vás také vyžaduji a moc prosím o zpětnou vazbu, po ošetření či masáži a za několik dní, týdnů prosím o email, jak Vám je, jak se cítíte, co pleť, kůže atd.
Děkuji.
 
 
Veškerá péče a informace pro Vás jsou z oblastí a poznatků tradiční čínské medicíny a celostní medicíny, holistického přístupu dle teorie dr.Rudolfa Steinera a antroposifické biokosmetiky, kterou používám ( Dr.Hauschka a Argital) již řadu let a nově od 11/2019 Inlight.
 
 
Pozn.:
Veškeré moje rady a doporučení vycházejí z mých 25 let a více, nasbíraných zkušeností z oblasti kosmetička a kosmetolog, lymfologie s praxí 11 let + . Posledních 5 let studuji individuálně celostní a čínskou medicínu. Od 1/ 2021 jsem nastoupila na studium Tradiční čínské medicíny v Praze. (více info se dočtete v menu: „O mně“). Veškeré moje rady a doporučení jsou pouze z těchto oblastí a směrované na obor kosmetolog-kosmetička. Používám a pracuji jen s biokosmetickými přípravky, které se řadí mezi „homeopatika“ a antroposofické přípravky,tzn. jsou čistě přírodní ( 100% bio a organické) a svými účinky při pravidelném a správném používání dostávají pleť a kůži do rovnováhy. Preferuji také non toxic domácnost a ekologické prostředky. 
 
Všechny mnou doporučené přípravky (včetně bylin) jsou čistě přírodní a organické, které jsou bezpečné pro lidi a Planetu. Nejsou zde při výrobě použity žádná syntetika a toxické látky, které nejsou přirozené pro naše tělo a zdraví.

ODPOVĚDNOST ZA PRAKTIKOVÁNÍ  DOPORUČENÝCH  RAD A POSTUPŮ SI NESE KAŽDÝ SÁM!

JAKÉKOLI  ŠKODY A ZTRÁTY POVAŽOVANÉ ZA VZNIKLÉ NA ZÁKLADĚ DOPORUČENÝCH INFORMACÍ A RAD NEJSEM ODPOVĚDNÁ.

2 komentáře: „KONZULTACE při kožních problémech

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s