Varianty kosmetických ošetření „La Eva“

20171210_190004
Každý máme rozličné potřeby v péči o pleť, každá jsme jiná a máme jiné požadavky a potřeby.
V rámci produktů, které používám v salonu při kosmetickém ošetření jsem sestavila několik varinat, abyste si mohli lépe vybrat pro Vaše požadavky.
Používám výhradně bio a organické produkty, které jsou vhodné i pro vegany, citlivou a alergickou pleť.Některé mají certifikát Demeter. Všechny jsou 100% bio.
Z antroposofické bio kosmetiky Dr.Hauschka a Argital. Obě jsou jedinečné a vyrobené na základě dynamizace (tímto způsobem se vyrábí homeopatické produkty) a na principu antroposofie, studie a výzkumu doktora Rudolfa Steinera ( zakladatele antroposofie). Jedná se o celostní nebo-li holistický přístup k člověku. Všechny produkty podporují přirozený denní a noční rytmus pleti a pokožky těla při jejich pravidelném používání. Kosmetika je vyrobena z čistých bylin a rostlin, které jsou vypěstované na principu biodynamického zemědělství (Rudolf Steiner).
Třetí v řadě produktů, které používám v salonu při kosmetickém ošetření, je francouzská bio kosmetika Dermatherm. Je bez přidaných esenciálních olejů, je čistě hypoalergenní, vhodná pro tu nejcitlivější pleť. Je vhodná i pro děti.
Tuto značku jsem hodně používala v době, kdy jsem se léčila s Rosaceou. Na pleti jsem nesnesla skoro nic, jak mi vše pálelo a štípalo a dráždilo. Tato značka mi hodně v dobé mojí nemoci vyhovovala a proto ji používám při hypoalergenním ošetření.
VARIANTY KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ:
  1. kosmetické ošetření s produkty Dr.Hauschka – celý postup ošetření a použité přípravky jsem sepsala v článku v prosinci 2017 zde . S touto bio kosmetikou pracuji od 1/2011. Podle typu pleti a jejím potřebám přizpůsobím ošetření a typ masky, kterou konkrétně potřebuje. Celé ošetření trvá přibližně 90 minut. Toto ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie, každý typ pleti, v případě velmi citlivé a alergické pleti doporučuji hypoalergenní kosmetické ošetření (viz níže).
  2. kosmetické ošetření s produkty Argital – s touto bio kosmetickou ze slunné Sicílie pracuji od 3/2018. Celý postup a používané přípravky při kosmetickém ošetření najdete v článku zde . Základem celé řady je zelený jíl vysušený sluncem ve formě prášku nebo gelu. Gel ze zeleného jílu je ta část jílu, která je ve vodě rozpustná. Je bohatý na minerální soli a stopové prvky. Celé ošetření trvá cca 90 minut. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, každý typ pleti.
  3. kosmetické ošetření hypoalergenní – je celé sestaveno z produktů, které neobsahují esenciální oleje, nedráždí pleť a jsou zklidňující a zároveň pečující. Použité produkty, včetně postupu je uvedeno v článku zde. Z každé kosmetické řady jsem vzala něco, co bezpečně a dokonale pečuje a přitom nedráždí Vaši pleť. Délka ošetření je cca 90 minut. Je vhodná převážně pro alergickou, velmi citlivou pleť, pleť trpící na ekzémy, dermatitídy, rosaceu aj. problémy u citlivé pleti.
  4. kosmetické ošetření regenerační a výživné 35+ – toto ošetření je vhodné převážně pro ženy 35+ několikrát v roce jako kúra, pro ženy v klimakteriu, pro ty, kteří potřebují velmi intenzivní a regenerační péči. Délka trvání je cca 120 minut. Je sestaveno z produktů Regenerační řady Dr.Hauschka . Obsahuje oleje z avokáda, malinových jader, výtažek z červeného jetele, přesličky, aceroly a růže aj. Celý postup ošetření je v článku zde . Ošetření je hodně intenzivní a regenerační.
Aktuální ceník na stránkách www.kosmetikalaeva.cz

1 komentář: „Varianty kosmetických ošetření „La Eva“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s