Hypoalergenní kosmetické ošetření „La Eva“

IMG_20180916_204243_471
 
Není Vás málo, které ke mně přicházíte s problémovou pletí a hledáte pomoc a radu.
Trápí Vás většinou ekzém, různé druhy alergií, nesnášenlivost pleti na některé přípravky, bylinky. Přicházíte s dermatitidou, abnormální přecitlivělostí, Rosaceou aj.
 
Kosmetické přípravky, se kterými pracuji v salonu jsou čistě 100% přírodní, v bio a organické kvalitě, víc, jak polovina je jich demeter.
Pro problematickou (nemocnou) pleť jsou vhodné ale přípravky, které neobsahují bylinky, které dráždí pleť, ale naopak ji zklidňují a dávají do rovnováhy.
Jsou bez určitých esenciálních (éterických) olejů a alergenů z některých léčivých bylin.
 
Proto jsem pro své klientky sestavila celé kompletní kosmetické ošetření, které je určeno právě pro alergickou a „nemocnou“ pleť.
Je sestaveno z antroposofické biokosmetiky Argital, Dr. Hauschka a částečně i francouzské Dermatherm. Z každé jsem vzala něco, co bezpečně a dokonale pečuje a nedráždí.
Toto ošetření je novinkou a je v nabídce od dubna 2018.
 
POSTUP:
  • omytí celé tváře a dekoltu s mycím gelem od Dermatherm . Je z dětské řady, obsahuje termální vodu s obsahem síry, neštípe a nedráždí pokožku a ani oči.  Od roku 2019 jsem zařadila i mycí a rozjasňující gel na obličej od Argital, je jemný a vybírám podle typu pleti. Pro ty, kteří snáší dobře bylinné koupele od Dr. Hauschka, omývám pleť Růžovou nebo Levandulovou lázní.
  • odlíčení očního makeupu a rtů Čistícím pleťovým mlékem od Dr. Hauschka .Je velmi jemné, nedráždí a současně pečuje o oči i pleť. Při domácím použití nemusíte ani smývat vodou. 
  • na dočištění pórů a odstranění odumřelých buněk používám Čistící mléko od Dr.Hauschka a velmi jemný (peeling) scrub se zeleným jílem od Argital.
  • teplou bylinnou lázní (Šalvěj nebo Levandule) nahřeji a „otevřu“ póry na pleti, krku a dekoltu, pokud je potřeba, následuje velmi jemné hloubkové čištění pleti (zbytečně do pleti nezasahuji) a úprava obočí. 
  • před nanesením masky číslo 1 ošetřuji oční okolí s Balzámem na oči od Dr.Hauschka, který nechám působit během první masky. Nanáším ho na celé oční okolí, obočí a také řasy.
  • maska číslo 1 je pro rozjasnění, regeneraci pleti a vyčištění pórů. Hypoalergenní masku od Argital , čistí, odstraňuje odumřelé buňky, rozjasňuje a harmonizuje pleť. Já ji doma používám skoro každý večer na dočištění pleti. Je velmi jemná a nedráždí. Když maska působí, namasíruji Vám ruce = prsty, dlaně a protáhnu zápěstí uvolňující a jemnou masáží.
  • maska číslo 2 je většinou Zklidňující (Sensitiv) od Dr. Hauschka . Zklidňuje, posiluje, regeneruje, vyživuje, hydratuje. Odstraňuje z pleti zarudnutí, záněty, napětí a stres. Doporučuji ji používat u takto citlivé a podrážděné pleti jednou týdně doma. (Individuální použití pro každého klienta určím v salonu po skončení ošetření). Ponechám Vás ležet na lehátku v klidu a teple cca 10 – 15 minut.
  • po umytí masky následuje kosmetická a lymfatická masáž obličeje, krku a dekoltu a mikromasáž očního okolí s Hypoalergenním olejem od Argital. Je velmi jemný, chrání a normalizuje pleť.
  • následuje umytí pleti s Citronovou lázní od Dr. Hauschka, osvěžuje, posiluje podkožní vazivo.
  • závěrečná péče s Růžovou vodou od Gravier pro hydrataci, tonus, tonizaci a svěžest pleti. Oční krém (střídám od Argital a Dr. Hauschka) na oční okolí a denní hypoalergenní krém s Violkou od Argital anebo novinku od Dr.Hauschka: Zklidňující pleťové mléko na celý obličej, krk a dekolt.
 
 
Celé ošetření trvá cca 90 minut.
V ceně není barvení řas a obočí.
 
Aktuální ceník na www.kosmetikalaeva.cz (cena jako u klasického ošetření s produkty Dr.Hauschka nebo Argital).
 
 
Pozn. aktualizace kvůli novinkám a přípravkům průběžně (poslední  4/2021).

3 komentáře: „Hypoalergenní kosmetické ošetření „La Eva“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s