Rituál „La Eva“ s přípravky ARGITAL

FB_IMG_1609090173016
Aroma „Rituál La Eva“ pro Vaši pleť a tělo dokáže uvolnit Vaše smysly, tělo, zharmonizovat a nastavit rovnováhu pokožky, ošetřit, zregenerovat a zklidnit pleť díky kosmetické rytmické masáži, která povzbudí Váš metabolismus a biorytmy Vaší pleti.
Balíček se skládá z kosmetického ošetření a masáže dle vlastního výběru (v nabídce je masáž zad, lymfatická masáž nohou nebo reflexní masáž chodidel).
Cílem ošetření je „holistický – celostní “ přístup v péči o pleť a tělo. Tajemství krásy máme každý ukrytý sám v sobě, ale tisíce let staré techniky a metody masážních tahů, počtů opakování, celý koncept ošetření a postup v nanášení přípravků, dělá celé toto ošetření jedinečné.
Tak jak se střídá denní a noční rytmus a probouzí energii těla, nechá ji volně plout po celém těle a uvádí ji do stavu harmonie, tak stejně byla vyvinuta bio kosmetika, se kterou pracuji. Při výrobě antroposofické kosmetiky Argital je použito přes desítky různých druhů rostlinných výtažků, minerálních a organických substancí, které pocházejí z nejčistší přírody (certifikováno Demeter). Podporují správnou funkci pokožky, stimulují zdravou rovnováhu pokožky a aktivují její přirozené síly, které vedou k vlastní nápravě. Celý proces zpracování biokosmetiky je připravován dynamizací, tzv.protřepáváním.
Ošetření je určeno pro VŠECHNY, nejen pro ty, kteří se cítí unavení, vyčerpaní a touží po nové energii a vitalitě, odbourává stres a sklíčenost, je určeno i pro ty, kteří hledají to správné kosmetické ošetření a relaxaci s masáží, ale i kdo má problémy s pletí.
Smyslem celého ošetření je navození uvolnění a hluboké relaxace, podpoření funkce a obnově pleti.
Ti, kteří si vyberou masáž zad se budou cítit uvolnění a zrelaxovaní. Masáž zad začíná promasírováním horní části zad, okolí lopatek, krční a okolí hrudní páteře, šíjové oblasti a ramen, poté se pokračuje přes střední část zad a přechází se postupně na část bederní. Masáž se zakončí uvolňujícím promasírováním krční oblasti a spodní části lebky.
Používané přípravky jsou v organické kvalitě a na výběr z několika druhů vonných esencí pro aromaterapii.
Při masáži nohou, konkrétně lymfatické masáži dolních končetin, dochází k očistě celého těla, odtoku toxických látek, vody a nastartování metabolismu a celkové imunity. Masáž je jemná, příjemná, navozuje pocit uvolnění a pocitu lehkosti nohou, vyhlazení pokožky.
Při lymfatické masáži používám malé množství bio oleje a mezi oblíbené patří: rozmarýnový, citronový, pomeranč a grep.
Reflexní masáž chodidel je tlaková bodová masáž nervových zakončení bodů na ploskách nohou a tím se aktivuje a stimuluje celé tělo…každý bod = orgán či oblast těla (oči,uši,játra, loket …). Reflexní terapie je i účinnou pomocí při akutních či chronických onemocněních. Provádí se nasucho.
Masáž zad je prováděna před kosmetickým ošetřením (kromě masáže lymfatické a reflexní, která je vhodnější až po kosmetickém ošetření). Masáže jsou v délce cca 45 minut.
20190223_172747
Co Vás čeká při kosmetickém ošetření?
POSTUP:
 • odlíčení a omytí pleti s vonnou lázní s kapkou éterického oleje z Pomeranče, Cypřiše, Grapegruitu, Rozmarýnu (sami si můžete zvolit, které vůni dáte přednost. Oleje jsou dynamizované a té nejvyšší kvality), k odstranění make-upu používám mycí gel s obsahem zeleného jílu, oleje z obilných klíčků a mandlí , k odlíčení očního make-upu čistící pleťové mléko
 • následuje lehký peeling s obsahem Kosatce, zeleného jílu a damašské Růže
 • po dokonalém odlíčení a omytí pleti následuje otevření a rozvolnění pórů a nahřátí celé pleti pomocí hodně teplé lázně s éterickým olejem z Levandule, která Vás současně uvolní a zklidní
 • podle typu pleti a znečištění pórů provádím anebo neprovádím lehké hloubkové čištění (mačkání), na přání klienta dále úpravu obočí a popř.barvení řas a obočí (barvení není v ceně ošetření)
 • dalším krokem je čistící, obnovující, vyhlazující a rozjasňující maska ze zeleného jílu „ARGILTUBO“ s obsahem zeleného jílu, oleje z Brutnáku lékařského, Měsíčku lékařského a Přesličky. Masku nanáším na obličej, krk a dekolt pomocí štětce a ponechávám na pleti většinou 10 minut, během kterých Vám lehce zasychá.
 • při působení masky masíruji Vaše ruce
 • po odstranění masky „Argiltubo“ teplou vodou dostane Vaše pleť masku číslo 2: Hypoalergenní masku s Violkou trojbarevnou, Růží stolistou, Dřišťálem, Měsíčkem, Arnikou a zeleným jílem, která zklidňuje, vyživuje, hydratuje a vyrovnává Vaši pleť. S touto maskou Vás nechám v klidu odpočívat samotné na lehátku. Maska se pak smývá teplou vodou.
 • následuje samotná kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu a mikromasáž očního okolí s Arganovým olejem , který má hydratační účinky a působí proti stárnutí pleti, vyhlazuje vrásky. Pokud máte pleť velmi citlivou, s dermatitídou, ekzémem, Rosaceou… používám Hypoalergenní olej s Violkou a zeleným jílem . Masáž pleti podporuje přirozený metabolismus pleti, dostává ji do rovnováhy, aktivuje tonus pleti, kolagenová a elastinová vlákna, buňky a podporuje regenerační a čistící proces pleti, má ozdravné, protivráskové, vyhlazující účinky a aktivuje lymfu (rytmus)
 • pleť se po skončení masáže omyje lázní s Citronovým esenciálním olejem GOLD, dočistí Růžovou pleťovou vodou a tamponkem
 • závěrem nanesení tonika či květové vody (používám v salonu Růži nebo Jasmín), denní krém podle typu pleti a oční krém
 • závěrečné protažení nohou a „probuzení“
Celý balíček ošetření “ La Eva“ jsem si sestavila na základě přes 20 let získaných zkušeností v oblasti kosmetologie, masáží a „tajů“ čínské medicíny a praktikovaných metod.
Délka celého ošetření je 135 minut.
Aktuální ceník včetně možnosti permanentek najdete na mých stránkách www.kosmetikalaeva.cz
TĚŠÍM SE NA VÁS! 💜

1 komentář: „Rituál „La Eva“ s přípravky ARGITAL

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s