KRÁLOVSKÁ MASÁŽ TĚLA S ARGITAL

Argital_dynamizovane_oleje
 
Masáž patří k nejstarším metodám terapie a má pozitivní vliv na naše zdraví.
 
Pokud hledáte zklidňující, relaxační a uvolňující masáž a záleží Vám také na používaných přípravcích při ní, našli jste to správné.
Naše pokožka je největším orgánem našeho těla, to co používáme, s čím jsme denně ve styku, co na ni naneseme… to vše má velký vliv na naše zdraví.
Hledáte něco vyjimečného a opravdu kvalitního, používáte bio kosmetiku a ještě něco navíc?
 
Antroposofická kosmetika Argital všechny tyto požadavky splňuje, ba ještě nám dává něco navíc. Veškeré přípravky mají vliv na všechny tři vrstvy pokožky (epidermis, dermis a hypodermis). Všechny rostlinné oleje pochází z ekologického a biodynamického zemědělství, obsažené léčivé byliny rostou na jižním slunci Itálie, jsou plné energie ze slunce, tepla, jsou bohaté na nenasycené a esenciální mastné kyseliny, dodávají pleti vitamíny A,C a E. Způsob zpracování klade velký vliv na rytmus, tzn.přírodní procesy, jako je střídání dne a noci, světla a tmy, postavení planet, fáze Luny.
 
Před samotnou masáží si sami vyberete, kterým olejem byste chtěli masáž provést.
 
Na výběr máte z planetárních olejů:
 
LUNA – zmírňuje otoky a vyživuje
ZEMĚ – zpevňuje a vyživuje
SLUNCE – omlazuje a vyživuje
SATURN – chrání a vyživuje  –více info o planetárních olejích Argital zde: PLANETÁRNÍ OLEJE 
 
IMG_20180724_075036_584
 
Masáž je určena pro VŠECHNY, nejen pro ty, kteří se cítí unavení, vyčerpaní a touží po nové energii a vitalitě, odbourává stres a sklíčenost.
Je určena i pro ty, kteří hledají něco nové, vyzkoušet jiné tahy masáže, než jsou zvyklí.
 
Masáž NESMÍ bolet, měla by být příjemná a jemná.
Jde hlavně o prokrvení kůže, tkáně až na svaly, odstraňuje svalovou ztuhlost, spasmy, uvolňuje a prokrvuje svaly a úpony. Jde zde také o odpočinek, relaxaci, uvolnění a celkovou terapii.
Pokud se chodí na masáž pravidelně (cca jednou za 3 až 4 týdny) má ozdravný účinek, vhodná je i na posílení imunity.
 
 
 
POSTUP:
 
  • začíná se masáží zad, kdy nejprve nasucho udělám lehký strečink přes nahřátý ručník a s masážním míčkem prokrvím kůži, poté začínám na oblasti lopatek a trapéz, přechází se na střední část zad z levé a pravé strany a závěrem masáž beder (oblast křížová) . V sedě promasíruji zvlášť oblast krku a šíje.
  • poté se přechází na masáž obličeje. Nejdříve obličej umyji teplou lázní s přidáním esenciálního dynamizovaného Gold oleje Argital (na výběr máte z těchto esenciálních olejů: Cypřiš, Pomeranč, Grapefruit, Rozmarýn, Levandule) a mycím gelem. Přechází se pak ihned na samotnou lymfatickou masáž hlavy a obličeje, nejdříve nasucho a pak přijde na řadu samotná kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu a mikromasáž očního okolí. Celý postup masáže obličeje a dekoltu je uveden v článku zde. U velmi citlivé a podrážděné pleti používám Hypoalergenní olej na pleť s Violkou. Jinak použiji pleťový olej z Růže Stolisté , nebo Levandule, Kadidla a vit.E od Argital. Po masáži se pleť omyje teplou lázní s kapkou esenciálního dynamizovaného Gold oleje Citron.
  • pokračuje se protažením paží a následuje samotná masáž rukou a prstů s planetárním olejem.
  • na závěr přichází lymfatická masáž nohou s planetárním olejem, při které dochází k lehké očistě celého těla, odtoku toxických látek, vody a nastartování metabolismu a celkové imunity. Masáž je jemná, příjemná, navozuje pocit uvolnění a pocitu lehkosti nohou. Více info o lymfatické masáži v článku zde: LYMFATICKÁ MASÁŽ
slu
 
 
Délka masáže je 135 minut.
 
Aktuální ceník na www.kosmetikalaeva.cz
 
Mají planety sluneční soustavy vliv na nás?
 
Starověká čínská teorie devíti božstev, říká: „Když se objeví půlměsíc (tzv.Novoluní), krev a čchi (energie, která utváří lidské tělo a udržuje v něm život) začíná sílit a ochranná čchi začíná obíhat. Při Úplňku, krve a čchi je dostatek a svaly jsou silné. Když měsíc ubývá, energetické kanály slábnou, ochranná čchi odchází a zůstává pouze forma.“ Tedy krev, čchi, svaly a síla energetických kanálů také souvisí s fázemi Měsíce.
 
Podle astrologů a astronomů a jejich matematických výsledků vyplývá, že například Saturn by měl mít vliv na Zemi téměř dva a půl krát silnější, než má Měsíc.
 
 
SLUNCE – je zdrojem energie radosti
LUNA – intuice (má vliv na biorytmy našeho těla a mateřství)
SATURN – strážce karmy a časoprostoru (bdí nad námi a říká nám:“Co zasejeme, to sklidíme“.)
ZEMĚ – život
 
 
Nabídka je platná od poloviny dubna 2018.
 
TĚŠÍM SE NA VÁS. 🙂

Advertisement

2 komentáře: „KRÁLOVSKÁ MASÁŽ TĚLA S ARGITAL

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s